Frankenstein від Rheinmetall: німецький концерн передасть Україні новітні танки

11:38, 18.06.2024
Frankenstein від Rheinmetall: німецький концерн передасть Україні новітні танки

Україна отримає танк Frankenstein німецького виробництва який здатен збиватиме ракети та дрони. (Фото: Rheinmetall)

Гібриди танків Leopard та ППО Skyranger – Frankenstein, які здатні збивати ворожі ракети та безпілотники, німецький збройний концерн Rheinmetall передасть Україні

 

Як інформує УМ, про це повідомило видання The Telegraph.

 

"Новий танк протиповітряної оборони Frankenstein, призначений для збивання російських безпілотників і ракет, буде поставлений в Україну провідною німецькою збройовою компанією.

 

Rheinmetall оголосила, що встановить свою найсучаснішу зенітну систему Skyranger на корпуси танків Leopard 1, створивши нову машину для посилення обороноздатності України", - сказано в повідомлені.

 

Керівник відділу наземних систем компанії Rheinmetall Бйорн Бернхард розповів, що є багато бойових танків Leopard 1, на шасі яких вони можуть встановити башту Skyranger з автоматичною гарматою калібру 35 мм.

 

Rheinmetall лише нещодавно розробила Skyranger із датчиками з 360-градусним оглядом поля бою, здатними боротися з безпілотниками.

 

Бернхард заявив про це під час нещодавнього відкриття надсекретного цеху Rheinmetall на заході Україні, де компанія ремонтує німецькі танки, які були пошкоджені на фронті.

 

Ремонтуючи машини в Україні, компанія сподівається скоротити час, необхідний для повернення танків у стрій.

 

Спочатку на заводі ремонтуватимуть лише бронемашини Marder та стару версію танка Leopard. Але компанія заявила, що хоче ремонтувати і більш сучасні танки "Leopard-2" всередині України.

 

"Ми плануємо працювати в Україні в довгостроковій перспективі. Ми не просто постачаємо обладнання, а потім виводимо його - ми показуємо, що будемо тут постійно і підтримуватимемо Україну", - заявив Бернхард.

 

Як  повідомляла УМ, концерн Rheinmetall спільно з Україною вироблятиме нову БМП Lynx.