На Волгоградщині безпілотник спопелив склад із боєприпасами рф

14:57, 16.11.2023
На Волгоградщині безпілотник спопелив склад із боєприпасами рф

У Волгоградській області РФ неподалік селища Котлубань спалахнула пожежа в одній із військових частин. (Скриншот из видео)

У Волгоградській області рф на території військової частини  внаслідок атаки БпЛА згорів склад із боєприпасами дрібної стрілецької зброї.

 

Як інформує УМ, про це 16 листопада повідомив Телеграм-канал Astra із посиланням на джерела.

 

За наявною інформацією, о першій ночі 16 листопада територію військової частини 57229/51 в Котлубані Волгоградської області атакував безпілотник, який вибухнув. Згідно з відкритими даними, ця військова частина є великим арсеналом комплексного зберігання боєприпасів. Внаслідок вибуху на території складу 59, де зберігаються боєприпаси дрібної стрілецької зброї, спалахнула пожежа.

 

За даними видання, з території було евакуйовано 630 осіб, серед них — 379 військовослужбовців, 251 цивільний співробітників та 3 дитини.

 

Губернатор області Андрій Бочаров визнав, що сталася пожежа у в/ч, проте, за його твердженням, вона була оперативно локалізована і ліквідована.

 

Як повідомлялося, після початку Росією повномасштабної війни проти України на території РФ регулярно відбуваються пожежі та вибухи.

 

Зокрема, у вівторок у військовій частині, розташованій в місті Курганинську Краснодарського краю РФ також сталася велика пожежа.

 

Як повідомляла УМ, на військовому заводі в глибинці рф пролунав вибух.