Додаткова винагорода: Міноборони збільшило перелік військових на виплати

14:14, 03.10.2023
Додаткова винагорода: Міноборони збільшило перелік військових на виплати

Виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні. (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Міністерство оборони України збільшило перелік військовослужбовців, які отримають додаткову винагороду у розмірі 100, 50 та 30 тисяч гривень.

 

Серед іншого збільшені виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресцентр Міноборони у вівторок.

 

За даними відомтва, найближчим часом додаткова винагорода надійде на рахунки наступних категорій військовослужбовців:

 

100 000 гривень - військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;

 

100 000 гривень - військовослужбовці, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;

 

50 000 гривень - військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;

 

30 000 гривень - військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій. Нараховується з 29-го вересня.

 

"Поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 гривень. Нараховується з 1-го червня.

 

Інструктори учбових центрів отримуватимуть додатково від 15 000 до 30 000 гривень. Нараховується з 1-го червня", - йдеться у повідомленні.

 

Також додаткову винагороду отримають:

 

Строковики - 6 000 гривень. Нараховується з 1-го червня.

 

Курсанти - 2 350 гривень. Нараховується з 1-го червня.

 

"Зазначені військовослужбовці отримають відповідні доплати найближчим часом. Оновлене грошове забезпечення військовослужбовці почнуть отримувати з 29-го вересня", - пояснили у Міноборони.

 

Виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 000 гривень. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісті.

 

Як повідомляла "УМ", у Полтаві виконали мобілізаційний план Генштабу лише на 13%