Багаторічна війна: росія готується до тривалих бойових дій проти України – британська розвідка

12:02, 01.10.2023
Багаторічна війна: росія готується до тривалих бойових дій проти України – британська розвідка

Росія готується до багатьох років війни проти України.

Документи, що належать Міністерству фінансів Росії, свідчать, що її витрати на оборону мають зрости приблизно до 30% від загальних держвитрат у 2024 році.

 

Як інформує УМ, про це 1 жовтня в соцмережі Х повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки.

 

Мінфін Росії пропонує оборонний бюджет у розмірі 10,8 трильйона рублів, що становить приблизно 6% ВВП та збільшення на 68%, порівняно із 2023 роком.

 

Експерти розвідки зазначають, що цілком ймовірно, що Росія зможе підтримувати такий рівень оборонних витрат протягом 2024 року, але лише за рахунок економіки в цілому.

 

«Повна інформація про російські витрати на оборону завжди засекречена, але ці цифри свідчать, що Росія готується до подальших багатьох років бойових дій в Україні», – йдеться у зведенні розвідки.

 

Подібним планам передували публічні коментарі міністра оборони РФ Сергія Шойгу 27 вересня, в яких він висловив готовність до продовження війни у 2025 році, зазначили у Міноборони Британії.

 

У попередньому зведенні британська розвідка повідомила, що президент РФ Володимир Путін продовжує покладатись на колишніх бойовиків ПВК «Вагнер» у просуванні інтересів і впливу Росії на Глобальному Півдні.

 

Як повідомляла УМ, британська розвідка заявила, що рф вперше задіяла на війні з Україною нову 25-ту загальновійськову армію.