«Забув» про двохмільйонний Lexus: «слузі» Нагорняку НАБУ повідомило про підозру

11:59, 09.02.2023
«Забув» про двохмільйонний Lexus: «слузі» Нагорняку НАБУ повідомило про підозру

Сергій Нагорняк - "простий" хлопець з Черкащини, який став нардепом від "слуг" й "запам"ятував" внести до декларації якийсь там "нещасний" Lexus.

Про підозру у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації за 2020 рік повідомлено нардепу від "Слуги народу" Сергію Нагорняку.

 

Як інформує УМ, про це повідомила 9 лютого пресслужба НАБУ.

 

"Дії особи кваліфікували за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (в редакції Закону України № 1074-ІХ від 04.12.2020). Оскільки місцеперебування нардепа не встановлене, про підозру йому повідомили у порядку ст. 135, ст. 278 КПК України.

 

Слідство встановило, що народний обранець не задекларував автівку – Lexus 2020 року випуску, який хоч і належав його батькові, але від моменту її купівлі ним користувався нардеп разом із дружиною. Вартість автівки становить майже 1,9 млн грн.

 

Розслідування цих фактів НАБУ і САП розпочали на підставі висновку НАЗК", - йдеться в повідомленні.

 

За даними ЗМІ, йдеться саме про нардепа "Слуги народу" Сергія Нагорняка.

 

У січні 2021 року журналісти "Слідство. Інфо" опублікували розслідування. У ньому йшлося про те, що батько народного депутата, голови підкомітету з питань енергоефективності Сергія Нагорняка придбав Лексус ES 350 2020 року випуску. Середня вартість такого авто - $50 000. 69-річний пенсіонер, який став власником новенького Лексусу, мешкає у селищі на Житомирщині.

 

Як повідомляла УМ, НАБУ розслідує скандальний контракт на харчування для ЗСУ.