Засекречений український спецназ діє на території рф

15:40, 05.02.2023
Засекречений український спецназ діє на території рф

Ми вбили трьох росіян: засекречений український спецназ веде бій через кордон.

Боротьбу з режимом путіна вглибині росії веде добровольча група українських спецпризначенців "Братство"

 

Як інформує УМ, про це пише видання The Guardian.

 

Його журналісти стверджують, що поспілкувалися з трьома українськими спецпризначенцями - 23-річним Тарасом, 21-річним Владиславом та їхнім командиром, 39-річним Олексієм.

 

Військові повідомляють, що у разі найгіршого український уряд заперечуватиме будь-яку інформацію про них.

 

За даними The Guardian, їх робота "варіюється від викрадення високопоставлених кремлівських чиновників до знищення ключових об'єктів військової інфраструктури та збиття ворожих літаків на російській території".

 

Один з бійців, Владислав, повідомляє, що публічно про це розповідають, аби Путін та окупанти знали, що українським бійцям "дуже легко перетнути російський кордон".

 

Дивіться: Спецпризначенці Нацгвардії за одну хвилину знищили танк і БМП окупантів. ВIДЕО

 

"Братство" наполягає, що російському вищому командуванню життєво важливо відчути жар бою на власній території.

 

ЗМІ пише, що добровольці "Братства" мають особливий статус, "технічно незалежні від української армії, але діють пліч-о-пліч з офіційними силами".

 

Журналісти зустрілися з бійцями за кавою у київському парку імені Тараса Шевченка. Там вони у джинсах та джемперах розповідали про свої пригоди, відпочиваючи від тренувань, планування та місій.

 

Група українських спецпризначенців діє на території РФ, - The Guardian 02

 

The Guardian додає, що "через неофіційний статус їхні історії не можна було перевірити незалежно, але вони переконливі та заслуговують довіри, а також надзвичайні своєю сміливістю".

 

Тарас каже, що повернувся два тижні тому після, за його словами, простої операції: "Нашій групі потрібно було завезти певну кількість вибухівки на територію Росії і залишити її в певному місці".

 

Але шість тижнів тому, за його словами, він завершив найуспішнішу операцію: "Ми мали завдання знищити російський гелікоптер, який перевозив високопосадовців російського МВС".

 

Операцію провели не з першого разу, але одного дня таки збили гелікоптер з переносного ЗРК на відстані 4 км. Бійці переконалися, що вертоліт вибухнув.

 

Незалежно від того, чи загинули кремлівські чиновники в вертольоті, для Тараса це була успішна місія, яка досягла головної мети.

 

Остання операція в Росії, в якій брав участь Владислав, була "місяць тому в районі міста Бєлгород, де за останні місяці вибухнули кілька складів боєприпасів".

 

Військові наголошують, що їхня робота - надзвичайно небезпечна, але вони дуже ретельно готуються та усвідомлюють свою важливість.

 

Бійці розповіли журналістам і про своїх загиблих напарників, зазначився, що на таких завданнях можуть гинути й найкращі професіонали.

 

Як повідомляла УМ, Україна має перемогти і повернути всі свої території.