Чемпіонат Європи з біатлону: українка Анастасія Меркушина виборола «золото»

14:26, 27.01.2023
Чемпіонат Європи з біатлону:  українка Анастасія Меркушина виборола «золото»

Щаслива й непереможна Анастасія Меркушина - стала чемпіокою з біатлону у спринті.

У швейцарському Ленцергайде в п'ятницю, 27 січня, пройшла жіноча спринтерська гонка на 7,5 км чемпіонату Європи з біатлону.

Як інформує УМ, «золото» для України здобула на дистанції Анастасія Меркушина.

Анастасія показала час 23 хвилини 14,5 секунди і не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах.

Другою була шведка Тільда Йоганссон (0,5 секунди відставання; 1 промах), третьою - Ванеса Гінц з Німеччини  (+1,8; 0).

Результати інших українок:  Анна Кривонос - 22-е місце, Юлія Джима - 39-те, Любов Кип'яченкова - 52-е, Олена Білосюк - 55-те.

Загалом стартували 107 біатлоністок.

Сьогодні на чемпіонаті Європи також пройде чоловічий спринт на 10 км. Нашу команду представлятимуть:  Антон Дудченко (5-й стратовий номер), Артем Прима (30), Денис Насико (41), Богдан Цимбал (48), Артем Тищенко (80) і  Тарас Лесюк (122).

У медальному заліку европейської першості збірна України вийшла на перше місце, маючи 1 «золото» та 2 «срібла».

А ось у суботу, 28 січня, на Євро відбудуться гонки переслідування.

Як повідомляла УМ, на зимових студентських Іграх у США серед українців найбільше медалей вибороли сноубордисти.