Рада визнала «Вагнер» та інші російські ПВК злочинними організаціями
Військова приватна компанія «Вагнер» визнана Верховною Радою України міжнародною злочинною організацією. >>
Селище Михайлівка Василівського району. (Фото з відкритих джерел)
Російські окупанти масово беруть у заручники мешканців селища Михайлівка Василівського району Запорізької області.
Загарбників неабияк розлютило те, що у п’ятницю вранці було підірвано ворожий склад боєприпасів.
Як інформує Україна молода, про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram.
«Вранці (25 листопада – Ред.) було підірвано ворожий склад боєприпасів у селищі Михайлівка Запорізької області. Вороже озброєння детонувало протягом декількох годин.
Як результат, озвірілі окупанти влаштували облави: обшукували кожний будинок, забирали в полон «підозрілих» жителів», - написав міський голова.
За даними пана Федорова, в полон забрали не лише тих, у кого знайшли українську символіку, а навіть мешканців, у яких знаходили зелене вбрання, бо окупанти трактували його як військовий стиль.
Водночас, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив у ніч на суботу, що в місті вибухнув автомобіль з росіянами, внаслідок чого загинув співробітник окупаційної "адміністрації".
Зокрема, 24 листопада на дорозі біля вул. Громової 63 в районі окупаційної адміністрації Маріуполя вибухнув автомобіль ВАЗ білого кольору, перефарбований у болотний камуфляж. За кермом перебував військовий чиновник – росіянин з-поміж новоприбулих.
Водій не вижив, а ще двоє росіян, які перебували в автомобілі, отримали поранення.
Як повідомляла «УМ», в Україні розпочався флешмоб «Жовта стрічка», щоб підтримати українців на окупованих територіях. Саме ця стрічка є символом опору російській окупації.
Військова приватна компанія «Вагнер» визнана Верховною Радою України міжнародною злочинною організацією. >>
Російські військові на тимчасово окупованих територіях вилучають українські книги, а потім спалюють їх у котельнях. >>
Глава російської республіки Північна Осетія Сергій Меняйло та пропагандисти з ТАСС та "Першого каналу" рф потрапили під обстріл в Запорізькій області. >>
Вийти на адміністативні межі Донецької та Луганської областей росіяни не полишають спроб. Окупанти намагаються оточити Бахмут. >>
Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц на зустрічі з громадянами у Марбурзі назвав війну в Україні «давно задуманим планом рф з метою розширення території». >>
Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький вважвє, що путін знову намагатиметься атакувати на Україну, причому з різних напрямків. >>