США посилили контроль рф: передбачити ядерний удар буде складно

13:32, 28.09.2022
США посилили контроль рф: передбачити ядерний удар буде складно

Поки що розвідка не бачить ознак, що росія намірена використати ядерну зброю

Сполучені Штати Америки побоюються, що передбачити ядерний удар росії по Україні буде непросто. Тому разом із союзниками посилили контроль діяльності Росії, щоб встигнути запобігти небезпеці. Для цього використовують розвідку з повітря, космосу та кіберпростору.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє видання Politico із посиланням на слова п'яти нинішніх та колишніх офіційних осіб США.

 

США та союзники посилили контроль діяльності Росії, щоб встигнути запобігти ядерному удару. Для цього використовуються розвіддані з повітря, космосу та кіберпростору.

 

Поки що США не бачать ознак того, що Росія готується застосувати ядерну зброю. Проте, багато російських літаків і ракет можуть нести тактичні ядерні боєголовки. І США можуть відразу не визначити, коли російські військові змінили звичайний заряд на атомні бомби.

 

«Вони ніколи не застосовуватимуть стратегічну ядерну зброю. Що вони можуть зробити, то це використовувати зброю ближньої дії. Вони мають боєголовки, які ми називаємо мікроядерними зарядами, потужністю від десятків до сотень тонн», – каже один з американських чиновників.

 

Ще однією ознакою того, що Росія планує використовувати ядерну зброю, може бути відведення з поля всіх з'єднань, крім тих, що можуть брати участь в ядерній атаці.

 

Втім, можливо, Росія демонстративно готуватиметься до ядерного удару, щоб отримати політичні преференції.

 

Як повідомляла УМ, росія  обстрілює українські міста, вбиває мирне населення та продовжує шантажувати світ ядерною зброєю. Президент Сполучених Штатів Америки попередив владіміра путіна про серйозні наслідки цього.