Серпень та вересень будуть найважливішими місяцями війни - ГУР

15:03, 17.08.2022
Серпень та вересень будуть найважливішими місяцями війни - ГУР

У головному управлінні розвідки повідомили, що серпень і вересень стануть найважливішими місяцями у ході війни

Представник пресслужби Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов наголосив, що найближчим часом по всій лінії фронту можна очікувати гострих подій. Серпень та вересень загалом будуть надзвичайно важливими місяцями для подальшого розвитку подій у війні.
 
Як інформує Україна молода, про це він розповів у ефірі телемарафону.
 
«Глобальні стратегічні завдання путіна як людини, яка маніакально ненавидить Україну, не змінилися. Але за весь час проведення повномасштабного наступу та російської агресії росія все далі від досягнення цих цілей. Продовжується повномасштабне вторгнення, та майже по всій лінії зіткнення ми бачимо активні бойові дії. Зрозуміло, про те, що росія виведе свої війська з території України, вони говорити поки не готові. Але Україна звільнятиме всі свої території, захоплені ворогом. Найближчим часом, звісно, будуть гострі події на всьому фронті. І йдеться не лише про прив'язку до якихось дат – зараз багато говорять про День Незалежності, хоча цей фактор треба враховувати», – сказав Юсов.
 
Представник розвідки зазначив, що серпень та вересень будуть «надзвичайно важливими» періодами для подальшого розвитку бойових дій на всьому фронті.
 
Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков вважає реальним закінчити війну з росією до кінця цього року.
 
За словами Андрій Єрмака, якщо бойові дії продовжаться до зими, то українським військовим буде все важче повертати території.
 
Як повідомляла УМ, міністр оборони Олексій Резніков Україні заявив, що зараз потрібно зупинити російського агресора, стабілізувати лінію фронту та підготувати контрнаступальну операцію для звільнення захоплених територій.