Мережа McDonald’s планує відновити роботу в Україні

17:09, 23.06.2022
Мережа McDonald’s планує відновити роботу в Україні

МакДональдз незабаром знову прийматиме відвідувачів

У серпні мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s має наміри  відновити роботу закладів. 
 
Як інформує Україна молода, про це повідомив керівник одного з київських ресторанів на умовах анонімності виданню Forbes.
 
СЕО мережі Юлія Бадрітдінова не назвала строки відкриттів ресторанів і відмовилася коментувати перемовини з Міністерством зовнішніх справ.
Зараз McDonald’s працює над оновленням протоколів безпеки. Ресторани не працюватимуть під час повітряних тривог.
 
«Оновлення протоколів безпеки включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Коли звучить сигнал «повітряна тривога», ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів»,– повідомила Бадрітдінова.
 
Вона додала, що компанія планує відновити мережу постачань. Переважна більшість постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. 
Наприклад, пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси, тощо.
 
Нагадаємо, міністр зовнішніх справ Дмитро Кулеба повідомив, що кілька тижнів тому МЗС встановило зв’язок з українським офісом McDonald’s, а потім і з їхньою штаб-квартирою у США, аби відновити роботу ресторанів в Україні найближчим часом.
 
Як повідомляла УМ, у селищі Велика Димерка, що поблизу Броварів, поступово відновлює свою роботу український завод виробника напоїв «Кока-кола Беверіджес».