Суд арештував майно родин Козака і Медведчука
На майно народних депутатів України Віктора Медведчука, Тараса Козака та їхніх родичів львівський суд наклав арешт. >>
Під час судових перерв Порошенко виходить до прихильників. (facebook.com/petroporoshenko)
Прокурор озвучив у суді клопотання про застосування до нардепа Петра Порошенка запобіжного заходу у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі мільярд гривень.
Як передає Україна молода, про це представник сторони обвинувачення заявив під час засідання Печерського суду в понеділок ввечері.
"Прошу застосувати відносно підозрюваного Порошенка Петра Олексійовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці у межах досудового розслідування і визначити заставу у розмірі один мільярд гривень", - сказав прокурор.
Він також попросив суд застосувати до Порошенка обов'язки здати слідчому на зберігання свої паспорти, не відлучатися з місця проживання і прибувати до слідчого за першим викликом.
Аргументуючи суму застави у розмірі мільярд гривень, прокурор зазначив, що у справі фігурує сума у 3 млрд грн, а також тим, що Порошенко спроможний внести заставу такого розміру, оскільки у 2021 році задекларував 50 млн доларів і 420 млн грн доходу.
У свою чергу, адвокат Порошенка Володимир Єфименко заявив: "Не наведено жодного доказу існування хоча б одного ризику, про який каже закон. Ці твердження були наведені у формі припущень. Прошу прийняти рішення про відмову в клопотанні в повному обсязі".
Сам Порошенко під час виступу відкинув висунуті йому звинувачення у держзраді.
Як повідомляла УМ, у понеділок вранці Порошенко зі скандалом пройшов прикордонний контроль (йому не повертали паспорт 15 хвилин) і виступив перед прихильниками у Жулянах.
Наразі Печерський районний суд обрає запобіжний захід п’ятому президенту України, лідерові «Європейської солідарності» Петрові Порошенку.
На майно народних депутатів України Віктора Медведчука, Тараса Козака та їхніх родичів львівський суд наклав арешт. >>
Іспанський суд 5 травня випустив з-під варти затриманого проросійського блогера Анатолія Шарія під підписку про невиїзд. Однак у нього вилучили паспорт, заборонили виїжджати з країни, натомість зобов'язали з'являтися до суду щоп'ятнадцять днів. >>
21-річний військовий російської федерації, який потрапив у полон української армії, розповів, що власноруч розстрілював мирне населення в Україні. >>
Три роки в’язниці — на такий термін загарбники хочуть заочно засудити лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемільова. Йому інкримінують незаконний перетин держкордону РФ, зберігання зброї та боєприпасів.
Прокурор запросив 3 роки позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії. >>
Слідча група Міжнародного кримінального суду на чолі з головним прокурором Міжнародного кримінального суду у Гаазі Карімом Ханом прибула в Україну для збору доказів воєнних злочинів Російської Федерації. >>
На засіданні Верховної Ради, яке завершилося 3 березня близько 16 год, була спільно прийнята низка надзвичайно важливих рішень. (Фракція «Європейської Солідарності» була майже в повному складі). >>