США проводять наймасштабніші навчання ВМС

10:31, 04.08.2021
США проводять наймасштабніші навчання ВМС

У навчаннях беруть участь 36 кораблів, в тому числі авіаносець USS Mount Whitney. (Фото 6-го флоту США)

Військово-морські сили США проводять наймасштабніші навчання з часів так званої «холодної війни» - Large Scale Exercise 2021. Навчання розпочалися 3 серпня і триватимуть по 16 серпня.

 

Як інформує Україна молода, про це йдеться на сайті 6-го флоту ВМС США.

 

Зазначається, що у навчаннях беруть участь 36 кораблів, в тому числі авіаносець USS Mount Whitney, і підводні човни. Навчання будуть охоплювати тренування в тактичних і стратегічних діях.

 

Військові навчання відбудуться в 17 часових поясах, в навчаннях братимуть участь команди корпусу морської піхоти, експедиційні сили морської піхоти тощо.

 

"LSE 2021 - це перші великомасштабні морські та десантні навчання, проведені після навчань НАТО Ocean Venture, початих в 1981 році під час холодної війни. Ці навчання одночасно продемонструють рішучість НАТО і змоделюють нові морські можливості США", - йдеться в заяві.

 

6-й флот США зі штаб-квартирою в Неаполі проводить повний спектр спільних і військово-морських операцій, часто спільно з союзними і міжвідомчими партнерами.

 

Як повідомляла "УМ", раніше керівник навчань «Сі Бриз-2021» від американської сторони капітан першого рангу ВМС США Стюарт Бауман відзначив, що українські воїни дуже спроможні.