Золоте дно: канал NEXTA опублікував фільм про статки Олександра Лукашенка

07:16, 09.03.2021
Золоте дно: канал NEXTA опублікував фільм про статки Олександра Лукашенка

Олександр Лукашенко називає своїм єдиним палацом рідний дім, де він виріс, а інших нібито не має.

Опозиційний білоруський Youtube-канал NEXTA, засновники якого переховуються від мінських силовиків за кордоном, опублікував фільм "Лукашенко. Золоте дно" про статки самопроголошеного президента.

 

Як повідомляє Україна молода, відео можна переглянути лише на Youtube-каналі NEXTA, фільм не відтворюється на інших сайтах.

 

У розслідуванні розповідається про численні резиденції Лукашенка – як офіційні, так і "подаровані" близькими бізнесменами.

 

Також описаний автопарк, який він використовує, з автомобілями за сотні тисяч і навіть мільйони доларів, включаючи ретро-автомобілі.

 

Окремий фрагмент фільму стосується авіапарку – кілька літаків і вертоліт, на яких Лукашенко минулого року літав над протестним Мінськом.

 

За словами авторів стрічки, з 2014 року Євросоюз виділив білоруській владі 4 мільярди євро, значна частина яких пішла на особисті потреби Лукашенка.

 

У фільмі також перераховані білоруські та зарубіжні бізнесмени – Михайло Гуцерієв, Ігор Макаров, Олексій Олексин, Павло Топузідіс, брати Каричі, які отримують ексклюзивні умови ведення бізнесу в обмін на цінні "подарунки" Лукашенку.

 

Нещодавно, 5 березня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав своїм єдиним палацом рідний дім, де він виріс, а інших, за його словами, не має.

 

Як повідомляла "УМ", нещодавно Лукашенко заявив, що США стежать за користувачами смартфонів, і закликав білорусів переходити на кнопкові мобільні телефони.