Батьки отримають доступ до електронних журналів та щоденників

16:26, 05.01.2021
Батьки отримають доступ до електронних журналів та щоденників

За перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.

Після успішного тестування електронних журналів та щоденників Міносвіти розпочало безкоштовно поширювати сервіс серед шкіл, які ним ще не користувалися. Тому батьки також зможуть отримати доступ до цих сервісів.

 

У Міністерстві освіти наголосили, що ті школи, які вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними, повідомляє пресслужба відомства.

 

Але, як додали у МОН, варто створити їх зв’язок із системою АІКОМ, де будуть акумулюватись дані про успішність навчання всіх учнів.

 

"Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультації щодо підключення сервісу. Це лише перший крок до розширення функціональних можливостей системи АІКОМ", - зазначив заступник міністра освіти з питань цифровізації Артур Селецький.

 

За його словами, сервіс доволі простий у користуванні та має дружній інтерфейс, через який організовано доступ до різних сторінок, зокрема: дані про учнів; розклад уроків; списки відвідування; домашні завдання тощо.

 

Ця інформація буде вноситися вчителями, але й батьки та учні за допомогою логіна й пароля зможуть отримати доступ до неї.

 

Зокрема, батьки онлайн в електронних щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.

 

Відомо, що за перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.


Як повідомляла УМ, Міністерство освіти і науки планує у 2021 році продовжити роботу над підвищенням оплати праці для освітян. З 1 січня планують зростання на 20%.