Плавець Михайло Романчук встановив новий рекорд Європи

13:32, 22.11.2020

Український плавець Михайло Романчук.

Український плавець Михайло Романчук став переможцем запливу на дистанції 800 метрів вільним стилем і встановив новий Європи. Зокрема, він побив рекорд, який тримався вісім років.

Як передає УМ, про це повідомляють спортивні таблоїди у неділю.

Зазначається, що Романчук представляв італійську команду Aqua Centurions на турнірі серії International Swimming League у Будапешті.

Уточнюється, що цей заплив не враховувався в офіційних результатах турніру, а був виставковим і дебютним у рамках змагань. Українець встановив рекорд Європи, показавши час 7.25,73.

Романчук оновив досягнення француза Янніка Ангеля (7.29.17), яке трималося з 2012 року, а також встановив рекорд України і свій особистий рекорд.

Друге місце зайняв Хенрік Крістіансен з Норвегії - 7.25,78. До трійки також увійшов австрієць Фелікс Обек - 7.31,89.

Раніше плавець Михайло Романчук встановив новий рекорд України на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Як повідомляла "УМ", українець Олексій Новиков виборов титул найсильнішої людини планети під час  змагання The World Strongest Man, яке відбулося в американському штаті Флорида. Відтак, титул найсильнішої людини планети через 13 років після останньої перемоги Василя Вірастюка повертається в Україну.