Коронавірус в Україні: понад 1400 нових випадків

10:27, 12.08.2020
Коронавірус в Україні: понад 1400 нових випадків

За добу в Україні COVID-19 виявили у 116 дітей та 65 медпрацівників

Упродовж минулої доби найбільше нових випадків зараження коронавірусом в Україні зафіксували у Львівській, Харківській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях, а також в Києві.

 

Коронавірус в Україні виявили у 1 433 осіб, зафіксовано 19 летальних випадків, 752 пацієнти одужали.


Як інформує УМ, про це свідчать дані РНБО станом на ранок середи, 12 серпня.

 

Добовий показник захворюваності входить до трійки найбільших за весь час пандемії: 8 серпня захворіло 1489 осіб, це рекордне значення. 7 серпня було зафіксовано 453 нових випадки.

 

У Києві за добу виявили найбільше нових випадків інфікування - 182.

 

У Львівській області коронавірус діагностували у 166 осіб.У Харківській області захворювання підтвердили у 139 осіб за добу. Додамо, що у шести артистів Харківського національного академічного театру опери та балету виявлено COVID-19.

 

"Захворіли 6 осіб із хору. Після виявлених випадків весь підрозділ і контактні особи (75 осіб загалом) пішли на простій і самоізоляцію", - сказала прессекретарка театру Катерина Лухтанова.

 

За її словами, всі хворі зараз перебувають вдома.

 

В Івано-Франківській області зафіксували 128 нових випадків зараження.

 

У Чернівецькій області коронавірус виявили у 113 осіб.

 

Нові випадки зараження за добу фіксувалися у всіх областях України.

 

До прикладу, геріатричний пансіонат на Тернопільщині ізолюють через спалах COVID-19: інфіковані 24 людини

 

Йдеться про Петриківський обласний геріатричний пансіонат, його переводять у режим ізоляції через спалах коронавірусу серед пацієнтів і персоналу, повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

 

Зараз коронавірус виявили в 23 пацієнтів та одного лікаря.

 

Усього в закладі перебувають 160 осіб і 80 працівників. Наступні два тижні, за словами Труша, геріатричний центр буде закритий для відвідувань, за цим буде стежити поліція. На території будуть постійно проживати 25 працівників. Люди, які перебувають на ізоляції, будуть забезпечені продуктами і всім необхідним.

 

У закладі створять приміщення, обладнане як ізолятор, щоб розділити інфікованих і неінфікованих.

 

Одного тяжкохворого переведено з центру на стаціонарне лікування, серед інших частина має симптоми захворювання, частина хворіє безсимптомно.

 

Зараз триває ПЛР-тестування пацієнтів і персоналу - на наявність хвороби потрібно перевірити ще 150 осіб.Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3213046

 

Уряд продовжив карантин до 31 серпня з пом’якшенням з 22 травня. Підхід до пом’якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили.

 

Всього за весь час пандемії в Україні захворіло 84 548 осіб, з них 45 686 видужали, летальних випадків — 1970.