Деканоідзе обурена закидами Геращенка про реформу поліції

11:06, 05.06.2020
Деканоідзе обурена закидами Геращенка про реформу поліції

Хатія Деканоідзе стверджує, що після її відставки колишні міліціонери масово повернулися в поліцію.

Колишня глава Нацполіції Хатія Деканоідзе обурена закидами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, який саме на неї поклав провал реформи поліції в Україні.

 

За словами пані Хатії, яка перебуває в Києві до 7 червня, після її відставки більше  93% звільнених колишніх міліціонерів, та тих, хто не пройшов атестацію, повернулися до лав МВС.

 

Як передає «Україна молода», про це Хатія Деканоїдзе повідомила у коментарі журналістам у п’ятницю.

 

Зокрема, екскерівник Нацполіції готова до прямого діалогу з парламентарями про справжні причини ситуації в правоохоронній системі і методи виходу з кризи.

 

«Антон Геращенко вирішив звинуватити мене у всіх невдачах роботи поліції, я думала, існує дно, але дна немає! Ось, що хочу сказати - українське суспільство заслуговує більш гідної реакції від офіційних представників держави. Людей цікавить справедливість і вирішення проблем, які назрівали за останній час. Вони просто хочуть відчувати надію, а не страх», - сказала пані Деканоідзе у коментарі «УП».

 

І додала: «Кагарлик, Переяславль-Хмельницький, Бровари, бандитські розбірки від Закарпаття до Одеси - це не про реформу, а про тих, хто залишив систему такою яка вона була до 2015 року і позбувся всіх тих, хто хотів змінити цю систему. Про тих, хто після мого відходу, замість продовжувати творення реформи, мовчки спостерігав, як стара система бере реванш, а понад 93% звільнених і колишніх міліціонерів, які не пройшли атестацію - повертаються в реформовану мною поліцію».

 

Як повідомляла «УМ», заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко закидає провал реформи поліції колишній очільниці Нацполіції Хатії Деканоїдзе.