У Будищі під Черкасами привітали дітей макаронами та взуттям із секондхенду

11:41, 02.06.2020
У Будищі під Черкасами привітали дітей макаронами та взуттям із секондхенду

Останньою крапкою «стала гуманітарна допомога для дітей Будища у вигляді старого взуття.

У Міжнарожний день захисту дітей на Черкащині оскандалилася місцева влада.  Жителів села Будище Черкаського району обурило те, якими подарунками представники районної державної адміністрації привітали тамтешніх малюків.

 

«Від жителів села Будище хочемо щиро «привітати» всіх нас з черговим «вдалим» призначенням на посаду голови Черкаської РДА Володимира Клименко. Ще навіть тижня не минуло з моменту його призначення, а вже є за що йому «подякувати», – обурився в соціальних мережах активіст і батько Євгеній Мойсей.

 

За його словами, у Будищі було оголошено про урочистості з нагоди свята, за ініціативою Черкаської РДА, для дітей з багатодітних сімей та діток із вадами здоров’я.

 

«Візит голови та представників Черкаської РДА було заплановано на 10-00. Діток зібрали в приміщенні клубу. Хочемо зауважити, що погодні умови не сприяли довгому очікуванню. Приміщення не опалюється, тож всередені було досить холодно. Нагадуємо, що мова йде про діток з вадами здоров’я», – розповідає Євгеній Мойсей.

 

І додає, після двогодинного очікування, під час якого, до речі, за ініціативи Будищенської сільради, дітям було придбано банани та кукурудзяні палички, нарешті з’явились представники РДА з подарунками.

 

«Нам невідомо, чи є діти в представників РДА, але жодна дитина не зрадіє таким подарункам, де були макарони, олія, пляшка води, хлібина, пакетик цукру та кукурудзяні палички», – веде далі пан Євгеній.

 

 

Він каже, що дуже прикро за очікування малюків, мовляв, чи не краще було придбати їм цукерки чи канцтовари до школи? «Соромно було отримувати ці подарунки і шкода діточок, які очікували чогось більш святкового», – обурюється активіст.

 

І останньою крапкою, наголошує він,  «стала гуманітарна допомога для дітей у вигляді старого взуття (мабуть, в Second Hand можна придбати товари кращої якості) та шапочок, які до речі, були вперемішку із взуттям».

 

«Першим бажанням обурених батьків було зібрати всі ці «подарунки» та відвезти до Черкаської РДА. Може, краще, нехай своїх дітей таким чином привітають?

 

І це такого поздоровлення заслуговують наші діти?”, - зазначає Євгеній Мойсей.

 

Він говорить, що жителі Будища вимагають від голови Черкаської РДА публічного вибачення за двогодинне запізнення та подарунки, які соромно було отримувати.