Через повалені на колію дерева запізнюються 5 потягів на Львівщині

11:41, 24.02.2020
Через повалені на колію дерева запізнюються 5 потягів  на Львівщині

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії "Львівська залізниця" зафіксовано падіння дерев на колію та нависання гілок на лініях електропередач.

 

Про цек повідомляє"Укрзалізниця".

 

Це завадили роботі залізничної інфраструктури та обладнання на станції Ходорів, дільницях Львів – Сапіжанка, Оброшино – Щирець, Любінь Великий – Комарно, Яблонька – Соколики – Сянки, Рожнятів – Долина, Глибочок Великий – Озерна, Озерна – Зборів.

 

"Укрзалізниця" працює над ліквідацією наслідків негоди, що спричинила затримку в русі пасажирських поїздів №49 Київ – Трускавець, №602 Львів – Солотвино, №81 Ужгород – Київ, №29 Ужгород – Київ, №141 Бахмут – Львів, а також кількох приміських поїздів.

 

Залізничники закликають слухати оголошення на вокзалах щодо можливих змін у розкладі руху поїздів.

 

Укргідрометцентр попереджав, що у зв'язку із переміщенням активного циклону, очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, вночі 24 лютого у західних, вдень у південно-східних областях місцями значні опади. 24 лютого місцями, крім північно-східної частини, сильний вітер 25-28 м/с.

 

У Карпатах очікувався сніг, вночі 24 лютого значний сніг, сильна хуртовина, на дорогах снігові замети, ожеледиця, пориви вітру 40 м/с.