Рахункова палата вперше проведе аудит ДБР

15:39, 13.02.2020
Рахункова палата вперше проведе аудит ДБР

Рахункова палата вперше проведе аудит Державного бюро розслідувань.

 

Про це повідомив голова РП Валерій Пацкан, повідомляє пресслужба відомства.

 

"Рахункова палата цього року проведе аудит Державного бюро розслідувань", - цитують Пацкана пресслужба РП.

 

Зі слів Пацкана, Рахункова палата жодного разу не перевіряла ДБР. Тож, Рахункова палата на своєму засіданні внесла зміни до Плану роботи на 2020 рік.

 

"Ми готові розпочати аудит вже найближчим часом. Заслухати звіт щодо результатів перевірки ДБР Рахункова палата планує в червні поточного року", − сказав Пацкан.

 

Зокрема, Рахункова палата перевірить ефективність використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності ДБР. У 2018-2019 роках видатки бюро, як вказано, профінансовано в сумі понад 1 млрд гривень.

 

Голова Рахункової палати також зауважив, що питання про необхідність проведення аудиту порушувала і тимчасово виконуюча обов’язки директора ДБР Ірина Венедіктова, зважаючи на реорганізацію бюро.

 

Загалом Рахункова палата цього року, як повідомляється, проведе понад 80 аудитів. Відповідно до затвердженого плану, перевірки чекають на Апарат Верховної Ради України, Центральну виборчу комісію, Кабінет міністрів України, Раду нацбезпеки та оборони України, Конституційний суд України, Укрзалізницю, Укрпошту, Службу зовнішньої розвідки тощо.

 

Нагадаємо, за даними Рахункової палати, у 2019 році не розпочалось фінансування 14 бюджетних програм.