Полковник ЗСУ заявив про готовність армії до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі

09:27, 13.12.2019
Полковник ЗСУ заявив про готовність армії до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі

Українська армія готова до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі та збройними силами Російської Федерації.
 
 
 
Про це на круглому столі  "Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем” заявив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачов, чим спровокував скандал.
 
 
 
"Я вас хочу запевнити, що військові і військові росіяни, які проти нас воювали та продовжують воювати, і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення й імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко", - заявив Ноздрачов.
 
 
 
На його думку, військові традиції допоможуть порозумітися українцям та росіянам, попри національні розбіжності та заподіяні кривди. "Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються – не будемо вдаватися в деталі. Беремо загальну картинку: праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає, крім спеціальних служб, державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів, а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави, до державної політики та реінтеграції до ініціатив", - заявив полковник ЗСУ.
 
 
 
На його слова відреагувала пресслужба генерального штабу Збройних Сил України. Там наголосили, що оціночні судження Ноздрачова є його приватною політичною позицією та не відображають поглядів армійського командування. "Начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, що виходять за межі його службових обов’язків та компетенції очолюваного ним підрозділу", - наголосили в генштабі.
 
 
 
 
Також військові керівники повідомили, що за фактом заяв полковника начальником генерального штабу – головнокомандувачем Збройних Сил України призначено службове розслідування, про результати якого буде поінформовано додатково.
 
 
Після цього в соцмережах сам полковник приніс вибачення за свої слова, котрі назвав великою помилкою. "Під час круглого столу я допустив велику помилку, некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України. Це моя провина і я її усвідомлюю", - заявив він.