Мосміськсуд засудив до двох років колонії колишнього українського депутата Рудьковського

14:20, 09.12.2019
Мосміськсуд засудив до двох років колонії колишнього українського депутата Рудьковського

Мосміськсуд засудив до двох років позбавлення волі колишнього депутата Верховної Ради України Миколу Рудьковського, який брав участь у нападі на посольство Росії у Києві у 2014 році, передає "Інтерфакс".

 

"Призначити Рудьковському покарання у вигляді двох років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму", - йдеться у вироку судді Олени Поспєлової, оголошеному в понеділок.

 

Згідно із вироком, Рудьковського визнано винним у нападі на установу, яка перебуває під міжнародним захистом, із метою ускладнення міжнародних відносин (ч. 2 ст. 360 КК РФ).

 

Процес щодо Рудьковського пройшов в особливому порядку - без дослідження доказів, оскільки він повністю визнав провину та розкаявся у скоєному.

 

Згідно з фабулою кримінальної справи, у червні 2014 року Рудьковський, будучи депутатом Верховної Ради України, разом із невстановленими особами з числа активістів націоналістичної організації та футбольних фанатів взяв участь у нападі на російське посольство в Києві, використовуючи палиці, ломи, сокири та камені.

 

Рудьковського було затримано у Москві у вересні 2018 року та з санкції суду взято під варту.