На Донеччині бойовики атакували ракетою військовий автомобіль, троє людей постраждали

20:44, 22.11.2019
На Донеччині бойовики атакували ракетою військовий автомобіль, троє людей постраждали

На Донеччині противник атакував ракетою військовий автомобіль у мирному населеному пункті.

 

Про це повцідомляє пресцентр ООС.

 

Вчора, 21 листопада, від однієї з військових частини у районі проведення ООС надійшло повідомлення про ушкодження вантажівки. В ході виїзду слідчої групи на місце інциденту з’ясувалося, що автомобіль був підбитий з протитанкового керованого ракетного комплексу "Фагот".

 

"Даний автомобіль на момент обстрілу навіть не перебував на передовій лінії оборони, а знаходився у населеному пункті Шуми", – коментує подію військовослужбовець ЗС України Віктор.

 

 

 

Машина забезпечення, за його словами, просто розвозила продукти харчування і воду для військовослужбовців на дальні позиції. Такої підлості, щоб в мирному населеному пункті, де проживають лише цивільні, буде застосована така потужна зброя, ніхто просто не очікував.

 

Як розповідає Віктор, пуск ракети здійснювався з відстані близько 2,5 км. На такій дальності керувати боєприпасом дуже важко. Оператор ворожого ПТРК намагався "завести" ракету саме у кабіну, але чітко не розрахував відстань і влучив у дерев’яний борт кузова.


Троє військовослужбовців отримали контузію. Серед них - одна жінка. Зараз вони перебувають на лікуванні у військовому госпіталі. Стан їхнього здоров'я задовільний.