Залізничники майнили криптовалюту, підключившись до електромережі Укрзалізниці

12:34, 15.11.2019
Залізничники майнили криптовалюту, підключившись до електромережі Укрзалізниці

Департамент безпеки "Укрзалізниці" разом з правоохоронцями виявив на Львівській залізниці майнінгову ферму криптовалюти, яка працювала на електроенергії компанії.

 

Про це передає ЦТС.

 

Як повідомив директор департаменту економічної та інформаційної безпеки УЗ Олег Назарук, її організували співробітники філії,

 

"Під час огляду приміщення, де знаходилася так звана ферма, виявлено понад 100 одиниць комп'ютерного обладнання, яке здійснювало генерування біткоінів. Зазначена техніка була підключена до електромережі" Укрзалізниці ". Орієнтовна сума збитків з початку року - 1 млн грн", - заявив Назарук.

 

 

Матеріали перевірки Укрзалізниця направила до поліції, яка вже відкрила кримінальне провадження.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заборонити не можна легалізувати: що відбувається з криптовалютою в Україні

 

Раніше у Верховній Раді України планували до 2020 року ухвалити закони, які врегулюють криптоактиви та діяльність з ними в Україні.

 

Також в уряді повідомляли, що планують легалізувати майнінг криптовалют за 2-3 роки.

 

Про легалізацію криптовалют в Україні говорили ще у 2018 році за часів уряду Володимира Гройсмана. Зокрема тоді планували розробити правила щодо оподаткування операцій з криптовалютою. Також в уряді доручили внести майнінг криптовалют до класифікатора видів економічної діяльності (КВЕДу), що узаконює дану діяльність.