Україна та США підписали протокол про оборонну співпрацю

21:04, 07.11.2019
Україна та США підписали протокол про оборонну співпрацю

За підсумками двосторонніх оборонних консультацій Міністерства оборони України та США підписали Протокол, який визначає подальші напрямки співробітництва між двома оборонними відомствами.
 

Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України.

 

Також українська делегація на чолі із заступником міністра оборони України Аліною Фроловою обговорила з американськими колегами основні аспекти розвитку оборонного співробітництва між Україною та США. Зокрема йшлося про стан та перспективи проведення в Україні оборонної реформи, а також підтримку з боку США в цьому процесі.


Міністр оборони Украіни Андрій Загороднюк на зустрічі з заступником помічника Міністра оборони США Лорою Купер обговорив результати проведених українсько-американських оборонних консультацій.

 

Зокрема, Загороднюк поінформував іноземних представників про основні напрямки діяльності та реформування оборонного відомства на найближчу перспективу. В цьому контексті Міністр оборони наголосив на важливості підтримки, яку надає уряд США в цьому процесі.

 

 

Серед іншого сторони також обговорили поточну ситуацію в районі проведення ООС та процес розведення сил та засобів на Сході України.

Як повідомляла УМ, 7 листопада в Києві пройшли українсько-американські двосторонні оборонні консультації. Зокрема, на порядку денному стояли питання безпекової ситуації в та навколо України.