Парламент Німеччини відмовився зняти санкції з Росії

09:21, 25.10.2019
Парламент Німеччини відмовився зняти санкції з Росії

(фото з відкритих джерел)

Парламент Німеччини у четвер відхилив пропозиції "Лівої партії" і партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) щодо зміни санкційної політики стосовно Росії.
 
Про це повідомляє DW.
 
Як зазначається, проект "лівих" називався "Ослаблення напруженості з Росією - ні продовженню санкцій проти Росії". Проти нього проголосували всі партії, крім представників АдН, які утрималися.
 
Своєю чергою документ АдН під назвою "За нову політику щодо Росії - співпраця замість конфронтації" також був відхилений.
 
Обидві ініціативи супроводжувалися негативною рекомендацією комітету у закордонних справах Бундестагу.
 
У своєму документі "Ліва партія" закликала німецький уряд провести роботу з ЄС для зняття економічних санкцій проти Росії, "оскільки вони не є ні ефективними, ні економічно значущими, і швидше викликають проблеми, ніж вирішують їх".
 
Праві популісти АдН зажадали від уряду проводити в Євросоюзі роботу щодо скасування всіх санкцій проти Росії.
 
АдН вважає, що санкційна політика ЄС щодо РФ провалилася, а участь Німеччини в режимі санкцій ЄС від початку не відповідала її інтересам.
 
Іншою вимогою було відновлення російської участі в різних міжнародних форматах діалогу, з яких Росія була виключена після анексії Криму і початку військових дій на сході України.