Разумков каже, що швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться

13:24, 18.08.2019
Разумков каже, що швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться

(Фото: Наталія Кравчук / НВ)

Глава партії "Слуга Народу" та ймовірний кандидат на посаду спікера Верховної Ради Дмитро Разумков визнав, що новій Раді не вдасться швидко зупинити війну на Донбасі.

 

Про це він заявив в інтерв'ю НВ.

 

"Звичайно, від нас  хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що закінчити швидко її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який повинна пройти вся країна, всі ми разом", - наголосив Разумков.

 

Говорячи про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і пріоритетні законопроекти, він зауважив, що країна нині у такій ситуації, що будь-який сектор є пріоритетним.

 

На прохання журналіста конкретизувати, які непопулярні питання новообрані депутати готові вирішувати насамперед, голова партії назвав ринок землі.

 

"Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс", - сказав Разумков, проте відмовився говорити про конкретні законопроекти "до закінчення їх аналізу і початку слухань".

 

На запитання про те, які три завершені реформи він хотів би побачити підсумком своєї роботи в парламенті, Разумков відповів: "Це велика політична реформа, яка містить багато компонентів, і антикорупцію зокрема. Це освітня і медична реформи, перебігом яких я незадоволений".