В партії «Слуга народу» припускають,що Богдана хочуть "підвищити" до генпрокурора

15:30, 02.08.2019
В партії «Слуга народу» припускають,що Богдана хочуть "підвищити" до генпрокурора

Майбутній народний депутат від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк припускає, що чутками про відставку Андрія Богдана з Офісу президента могли перевіряти реакцію на його ймовірне "підвищення".

 

Про це мажоритарниця з 96-го округу сказала в Трускавці у кулуарах "інтенсиву" для майбутніх нардепів від президентської партії, даючи коментар каналу "112 Україна", передає Українська Правда.

 

Неоднозначну інформацію про заяву керівника Офісу президента Андрія Богдана звільнити його "за власним бажанням з моменту бажання" Василевська-Смаглюк назвала "елементом тролінгу".

 

"Богдан виглядає як людина, яка бажає піти у відста вку?", – поцікавилася вона іронічно.

 

З приводу "анулювання" цієї заяви Василевська-Смаглюк припустила: "Можливо, це була перевірка ставлення суспільства до можливого походу у відставку або до підвищення, наприклад, на посаду генерального прокурора".

 

Вона зізналася, що у "Слузі народу" не зрозуміли, що відбувається, але додала, що Богдан – "людина з почуттям гумору".

 

Нагадаємо: 1 серпня джерело в Офісі президента повідомило, що Андрій Богдан написав заяву на звільнення. Інші джерела, в тому числі, в Офісі президента, не підтвердили це й говорили навіть про "жарт Богдана". Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков дізнався про "заяву Богдана" зі ЗМІ.

27 липня петиція з вимогою звільнити Богдана набрала на сайті президента необхідні 25 тисяч голосів, хоча попередню петицію Володимир Зеленський не задовольнив.