У Порошенка назвали обшуки в пов'язаних з ним компаніях «зрежисованою виставою»

14:16, 19.07.2019
У Порошенка назвали обшуки в пов'язаних з ним компаніях «зрежисованою виставою»

Партія "Європейська Солідарність" назвала обшуки, які проводять компаніях, пов’язаних з колишнім президентом Петром Порошенком "зрежисованою виставою".

 

 Про це йдеться у заяві партії.

 

"Партія "Європейська Солідарність" заявляє, що в останній день перед виборами ми спостерігаємо за зрежисованою виставою, яка має на меті дискредитацію нашої політичної сили та її лідера. Наголошуємо, що слідчі дії, які відбуваються сьогодні, не мають жодного відношення ні до "Європейської Солідарності", ні до Петра Порошенка. Причому це відбувається у присутності телекамер, які очевидно потрібні для організації політичної "картинки",- йдеться в заяві.

 

У партії вважають, що саме це є головною метою такої "слідчої активності". Зокрема, першими прибули на місце ведення "слідчих дій" телекамер тих телеканалів, за якими стоять Медведчук, Мураєв та Коломойський, які, очевидно, і є замовниками відповідної провокації.

 

"Коли це відбувається в такий спосіб в останній день виборчої кампанії, не залишається жодних сумнівів, що це є винятково брудною політичною технологією, спрямованою проти "Європейської Солідарності". І мета цього – зупинити рух України до ЄС та НАТО", - підкреслили в партії.

 

Так наголошують, що завжди виступали за ефективну діяльність антикорупційних органів, які були створені "нашою коаліцією в парламенті і закони про які були підписані Петром Порошенком".

 

"Їхня діяльність має бути ефективною і відбуватися поза політичним впливом. Антикорупційні органи, вочевидь, не мають брати участь у брудних політичних іграх, суть яких цілковито зрозуміла українським виборцям",  - зазначили в партії.

 

Раніще детективи Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуками у приміщення компанії "Богдан Моторс", та спортивний клуб "5 елемент", який пов'язують з колишнім президентом Петром Порошенком.

 

Обшуки проводить у межах розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу Збройних сил України, які, за даними слідства, у 2015-2018 роках незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами.

 

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з квітня 2018 року. 

 

Як повідомляла УМ, НАБУ прийшло з обшуками до фінансової групи ICU у справі Роттердам+.