Посол Італії: Україна - це наступне економічне диво

15:36, 08.06.2019
Посол Італії: Україна - це наступне економічне диво

Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа заявив, що Україна може стати черговим "економічним дивом".

 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на KyivPost.

 

13 червня в Римі відбудеться італійсько-український бізнес-форум, присвячений трьом секторам: енергетиці, інфраструктурі та сільському господарству.

 

"Якою б фантастичною країною для візиту вона була, якби були кращі дороги", - сказав посол.

 

"Це велика, велика країна; вдвічі більша, ніж Італія, а сполучення - це все. Є компанії в Італії, які мають високі позиції в будівництві інфраструктури та електронної інфраструктури також", - сказав він.

 

"Ми дуже спеціалізуємося на сільськогосподарській техніці, тому ми можемо забезпечити ключове обладнання для українського сільського господарства", - зазначив дипломат.

 

"Я вважаю, що Україна - це чергове економічне диво. Це дійсно маленький Китай з точки зору ресурсів, талантів і простору", - сказав Ла Сесілія.

 

"Наші компанії повинні мати всі можливості, щоб максимально використати той момент, коли законодавство та його впровадження почнуть цей економічний бум", - додав він.

  • Саудівська Аравія і Росія не йдуть на поступки щодо нафти

    Ер-Ріяд і Москва не готові поступатися один одному в своїй суперечці щодо відповідальності за падіння цін на нафту. Відтак, конференція представників країн – експортерів нафти, запланована на 6 квітня, переноситься на невизначений термін. >>

  • В Ізмаїлі збудують найбільшу баржу в історії України

    Світловодський річковий термінал замовив будівництво найбільшої за своїми характеристиками 128-метрової баржі підприємствам в Ізмаїлі Одеської області. Підприємства «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС» і «Дунайсудноремонт» вже приступили до виконання амбітного замовлення. >>

  • Київ випередив Буковину за кількістю хворих на COVID-19

    Найбільша кількість інфікованих коронавірусом зафіксована у Києві станом на 10:00 неділі, 5 квітня. У столиці лабораторно підтверджено 225 випадків (з них 3 летальних), тоді як у Чернівецькій області, яка ще минулої доби мала найвищі показники поширення епідемії в Україні – 220 (з них 5 летальних). >>