Святослав Вакарчук розкритикував «Зе команду» за референдум «про мир» з Росією

09:36, 23.05.2019
Святослав Вакарчук розкритикував «Зе команду» за референдум «про мир» з Росією

Святослав Вакарчук: Це не нова політика. Це - стара політика (фото: facebook.com)

Музикант та лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук виступив категорично проти референдуму про "мир" з Росією, намір провести який озвучив глава Адміністрації президента Андрій Богдан.
 
Про це Святослав Вакарчук написав у Фейсбуку.
 
"Виносити питання національної безпеки на референдум в часи, коли противник веде проти нас не лише гарячу війну, але й інформаційну - небезпечно і безвідповідально. Ми знаємо як закінчувалися "референдуми" на Донбасі та в Криму. Шкода, що новий очільник АП цього не розуміє. Чи розуміє?", - написав він.
 
Святослав Вакарчук додав, що "так чи інакше, але це не нова політика", "це - стара політика".
 

 

Нагадаємо, раніше голова Адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допустив проведення референдуму про мир з Росією.
 
У свою чергу віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко заявив, що в разі проведення референдуму про мир з Росією можуть ухвалити вигідні Кремлю рішення, а віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе застерігла команду президента Володимира Зеленського від "загравання" з Росією.
 
Водночас п’ятий президент Петро Порошенко порадив команді Володимира Зеленського якнайшвидше розвіяти чутки про капітуляцію перед Росією.
 
Як відомо, 16 травня Святослав Вакарчук оголосив, що йде на вибори до Верховної Ради з власною партією "Голос". Святослав Вакарчук сказав, що йде в парламент, "щоб знищити стару політику і творити політику нову", бо "нового прізвища в кабінеті на Банковій недостатньо".
 
Згодом стало відомо, що партія Вакарчука братиме участь у дострокових виборах в Раду.