Цькування водія: cин загиблого АТОвця обмовив маршрутника

12:43, 18.05.2019
Цькування водія: cин загиблого АТОвця обмовив маршрутника

(Олександр Головенько/Фейсбук)

Син загиблого бійця АТО придумав історію про те, що водій маршрутки висадив його посеред лісу під Києвом, щоб виправдати своє пізнє повернення додому.

 

Напередодні, мати 15-річного юнака Олена Гуменюк-Торган розповіла в соцмережі, що водій маршрутки №420 Ірпінь-Київ, висадив її сина посеред лісу. Незважаючи на пред'явлене посвідчення члена сім'ї загиблого учасника АТО, повідомляє gazeta.ua. 

 

Члени Спілки учасників АТО знайшли водія тієї маршрутки і передали його правоохоронцям. Поспілкувалися також і з "потерпілим" підлітком. Тоді й виникло багато питань і неясних деталей.

 

"Що було далі, коли юнак показав посвідчення, а водій відповів, що пільгових місць немає? Чому хлопець не вийшов відразу, а водій поїхав? Чому водій не висадив його на наступній зупинці або будь-який далі? Адже він проїхав сім зупинок і тільки в лісі висадив? Так можна було зробити, керуючись якоюсь особливою ненавистю і жорстокістю", - говорить член Спілки учасників АТО Олександр Головенько.

 

До того ж, за словами матері, за дитину ніхто в маршрутці не заступився. Підприємство "Муніципальна варта" надало записи з камер відеоспостереження. На першій видно, що до зупинки під'їжджає маршрутка, але хлопець до неї не сідає, а проходить повз. Мати не впізнала свого сина. Тоді їй показали інший запис з іншого кута зору. На цей раз мати визнала сина.

 

 

Водій маршрутки, якого оббрехали, на межі серцевого нападу й погано себе почуває. Боїться вийти на вулицю, бо побоюється самосуду за те, чого не робив.

 

Олена Гуменюк-Торган попросила вибачення у власника маршруту й усім, хто допоміг розібратися.

 

"З підлітками трапляються різні історії. І хоч ми часто стикалися з ситуацією непорозумінь стосовно перевезення "пільговиків", цього разу було інакше. Завдяки об'єктивній перевірці я, знайшла всі відповіді, які мене як людину і маму турбували".

 

 

Варто зазначити, що реакція людей на ненадання маршрутниками пільгового проїзду ветеранам, завжди загострена. Оскільки такі випадки трапляються досить часто.