Військові льотчики обурені скандальним рішенням мелітопольської судді Горбачової

09:04, 19.04.2019
Військові льотчики обурені скандальним рішенням мелітопольської судді Горбачової

Льотчики авіації Повітряних Сил ЗСУ глибоко обурені ганебним рішенням судді Мелітопольського міського районного суду Юлії Горбачової щодо відмови визнати, що загибель в червні 2014 року командира транспортного літака Іл-76МД 25-ї бригади транспортної авіації Олександра Бєлого та півсотні українських захисників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації.

 

Про це йдеться на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ у Facebook.

 

Згідно з рішенням суду від 16 квітня 2019 року, суддя відмовилася визнати, що загибель в червні 2014 року командира транспортного літака Іл-76МД 25-ї бригади транспортної авіації Олександра Бєлого та півсотні українських захисників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації. 

 

"Виникає питання: як після прийняття таких судових рішень військові льотчики та інші військовослужбовці Збройних Сил України, можуть якісно виконувати бойові завдання в районі проведення Операції Об’єднаних сил? Таке враження, що не український суд, за не українські гроші, намагається прискорити забуття про війну та про агресію окупанта. За кожним із подібних рішень криються сльози і розпач батьків, вдів та дітей, які втратили своїх рідних, що стали на захист української землі", – обурюються військові.

 

Льотчики нагадують судді, що за аналогічних умов, від російських ракет, загинули ще п’ятнадцять військових льотчиків Повітряних Сил, серед яких Герої України Костянтин Могилко та Дмитро Майборода, а ще льотчики армійської авіації Сухопутних військ та три сотні пасажирів рейсу МН-17. 

 

Бойові військові льотчики Повітряних Сил закликають судові інстанції різного рівня не розділяти країну, приймати виважені та державницькі рішення, пам’ятати про людей, які поклали своє життя за щасливе майбутнє України та продовжують виборювати її незалежність та територіальну цілісність. 

 

Як повідомляла УМ, Суддя Мелітопольського міськрайонного суду відмовилась визнати загибель Олександра Бєлого - командира літака Іл-76, збитого під Луганськом у липні 2014 року - результатом агресії Російської Федерації.

 

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Юлія Горбачова не змогла прокоментувати своє рішення, пославшись на відсутність часу в зв'язку з судовим засіданням.

 

 

Своєю чергою в. о. голови Мелітопольського міськрайонного суду Тамара Міщенко повідомила, що суддя не встигла оформити мотивувальну частину судового рішення у зв'язку з великим робочим навантаженням, пообіцявши, що рішення буде опубліковано повністю в понеділок, 22 квітня.

 

У ніч із 13 на 14 червня 2014 року терористи підбили транспортний літак Збройних сил України, в авіакатастрофі загинуло 49 осіб, включно із 40 десантниками 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади.