На Одещині чиновник отримав 3 роки за 65 тисяч премії самому собі

17:32, 18.03.2019
На Одещині чиновник отримав 3 роки за 65 тисяч премії самому собі

Колишній голова Захарівської райадміністрації в Одеській області Дмитро Франчук, який зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно виписав собі надбавку на понад 65 тисяч гривень, засуджений до 3 років ув'язнення.
 
Такий вирок виніс Київський райсуд Одеси 18 березня, повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.   
 
Слідство встановило, що обвинувачений самостійно призначив собі надбавки в розмірі 695% від посадового окладу на загальну суму понад 65 тисяч гривень.
 
Чиновник підготував і підписав лист щодо погодження надбавки "за інтенсивність праці" до на той час голови Одеської обладміністрації Михаїла Саакашвілі.
 
Але, щоб приховати свої злочинні наміри, він усно попросив заступника голови Одеської ОДА поставити "проміжну" резолюцію в зазначеному листі.
 
Відзначається, що згаданий лист не відмітили як вхідний документ та не направили на розгляд голові ОДА.  
 
"Суд визнав колишнього голову Захарівської райдержадміністрації винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення майна) КК України, та засудив до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки", - йдеться в повідомленні.
 
Крім того, суд задовольнив позов Захарівської РДА про стягнення з обвинуваченого 65 тисяч 403,4 гривні на користь позивача.
 
Як повідомляє місцеве видання "Думская", мова йде про екс-очільника Захарівської РДА Дмитра Франчука.
 
Чоловікові 31 рік. Він уродженець Вінницької області, закінчив Вінницький державний педагогічний університет (історик) та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Працював представником компанії "Кока-Кола Беверіджиз Україна", регіональним менеджером "Українських Мобільних Технологій", фахівцем з управління і розвитку "Київстару".