Замглави Адміністрації президента Віталій Ковальчук очолив передвиборчий штаб Порошенка

17:17, 30.08.2018
Замглави Адміністрації президента Віталій Ковальчук очолив передвиборчий штаб Порошенка

Петро Порошенко збирає команду, яка привела його до успіху в 2014 році

Перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук очолив передвиборчий штаб Петра Порошенка на виборах, які заплановані на 2019 рік.

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на власні незалежні джерела в Адміністрації президента.

За їх словами, у середині серпня президент провів закриту нараду з учасниками штабу, на якій представив Ковальчука в якості його керівника.

«Ковальчук буде займатись організаційними питаннями як на центральному рівні, так і на місцях, натомість Ігор Гринів (народний депутат від БПП — ред.) буде керівником кампанії. Він відповідає за стратегію, а також змістовне наповнення», — сказав співрозмовник Громадського. Водночас він підкреслив, що процес формування штабу та розподілення обов’язків між його членами триває.

Віталій Ковальчук не прокоментував питання Громадського щодо його призначення головою передвиборчого штабу. Натомість Ігор Гринів у середині серпня в інтерв’ю виданню «Главком» підтвердив, що буде керівником виборчої кампанії Порошенка.

«Кампанія вступила в ту стадію, яка вже вимагає формування стратегії і визначення керівника. В цій ролі останній тиждень я починаю себе почувати», — сказав Гринів.

Віталій Ковальчук та Ігор Гринів займали аналогічні посади під час президентської кампанії Петра Порошенка у 2014 році. Тоді Ковальчук також відповідав за організаційні питання, натомість Гринів придумав передвиборчий лозунг «Жити по-новому».

Аналогічні функції вони виконували і у штабі БПП під час парламентських виборів 2014 року. Натомість на місцевих виборах-2015 передвиборчий штаб партії президента очолював народний депутат Ігор Кононенко, а за змістовне наповнення кампанії відповідала народна депутатка Вікторія Сюмар.  

Нагадаємо, Ігор Гринів підтвердив, що Пол Манафорт пропонував стратегію для Петра Порошенка, яка ґрунтувалася на ідеях розколу України.

Такі ідеї Пола Манафорта команда Петра Порошенка відкинула.