Степан Полторак покарав трьох офіцерів через велику недостачу палива в Одесі

15:49, 24.07.2018
Степан Полторак покарав трьох офіцерів через велику недостачу палива в Одесі

Степан Полторк: Я розцінюю це як зраду армії і військовослужбовців. Фото facebook.com/generalpoltorak

Міністр оборони Степан Полторак позбавив усіх військових звань начальника 46-го Об'єднаного центру забезпечення Збройних сил в Одесі Євгена Короля через виявлені зловживання.
 
Про це він заявив на брифінгу у вівторок в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
 
"Я розцінюю це як зраду армії і військовослужбовців. Я прийняв рішення позбавити його (Короля, - ред.) звання полковника і всіх звань офіцерського складу", - сказав Полторак
 
Міністр повідомив, що передав документи військовому прокурору особисто з проханням розпочати кримінальне провадження за фактом незадовільного ставлення до своїх службових обов'язків і за фактом збитків, завданих складу.
 
Глава Міноборони також звільнив з військової служби старшого офіцера відділу забезпечення паливом і мастильними матеріалами Центрального управління забезпечення тилу Збройних сил підполковника Вадима Ізварина "за службовою невідповідністю".
 
"Він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги і права перебувати на квартирному обліку. Він за день до відправки мною комісії був на базі, здійснював перевірку і не побачив недостачу 206 тонн палива. Тобто він був або в змові з керівництвом бази, або недбало виконував свої службові обов'язки", - підкреслив міністр.
 
Полторак також понизив на посаді начальника відділу збереження палива і паливно-мастильних матеріалів цього центру майора Олександра Даліо, "він буде переведений на роботу в іншу військчастину, на роботу, не пов'язану з матеріальними засобами".
 
"Начальника центру Управління забезпечення паливно-мастильними матеріалами тилу ЗСУ полковника Руслана Кубаля понизять на посаді. Цей полковник по вертикалі є вищою посадовою особою, яка відповідає за стан зберігання, якість та своєчасність забезпечення військчастин паливно-мастильними матеріалами", - поінформував глава оборонного відомства.
 
Раніше повідомлялося, що спеціальна комісія Міноборони виявила на складах 46 об'єднаного центру забезпечення в Одесі велику недостачу палива: 200 тонн дизпалива та трьох тонн бензину.
 
Відзначимо, раніше міністр оборони України Степан Полторак затвердив План створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.