У Польщі затримали громадянку Росії за розпалювання ворожнечі із Україною

14:17, 20.05.2018
У Польщі затримали громадянку Росії за розпалювання ворожнечі із Україною

(ілюстративне фото)

Агенство внутрішньої безпеки Польщі затримало громадянку Російської Федерації Катерину Ц., яку підозрюють у причетності до розпалювання українсько-польської ворожнечі.

Про це повідомляє Історична правда із посиланням на польські ЗМІ.

Як повідомив речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин, затримана росіянка перебувала в Польщі від 2013 року. Найближчим часом вона має бути видворена з Польщі.

Крім Катерини Ц., ще чотирьом особам заборонено в’їзд на територію Республіки Польща. Усім п’ятьом особам інкримінують участь у розпалюванні польсько-української ворожнечі, підриванні польської точки зору на історичну політику і заміні її російською точкою зору, намаганні "консолідувати проросійські середовища в Республіці Польща" навколо цих сфер.

"З матеріалів Агентства внутрішньої безпеки випливає, що ці п’ять осіб здійснюють на території Польщі ворожу діяльність. Звідси рішення про затримання і видалення Катерини Ц. і про чотири додаткові клопотання у справі заборони в’їзду на територію Республіки Польща", – сказав Станіслав Жарин.

За його словами, дії Агентства внутрішньої безпеки відбуваються згідно з законом про іноземців, і на цій основі направлено документ про видворення Катерини Ц. з Польщі.

Як повідомляла "УМ", триває підготовка чергової зустрічі польсько-української міжурядової комісії, покликаної вирішити складні історичні питання, пов'язані з обома країнами.