Українка-мільйонерка Анастасія Лашманова вбита у Чорногорії

13:29, 12.05.2018
Українка-мільйонерка Анастасія Лашманова вбита у Чорногорії

Правоохоронці Чорногорії розслідують вбивство Анастасії Лашманової. (Коллаж FOS)

Тіло громадянки України Анастасії Лашманової, грошові активи якої оцінюються приблизно в 105 мільйонів євро, було знайдено в місті Которі в Чорногорії в п’ятницю пізно ввечері.

 

Про це повідомляє чорногорські ЗМІ в суботу.

 

"Тіло з ножовими пораненнями та зі слідами насильства було знайдене у квартирі жінки. Бізнес-леді мешкала в Чорногорії близько трьох років. Лашманова була директоркою компаній Mimoza group та Sea trade, а також власницею трьох курортів у розкішному комплексі Porto Montenegro у Тиваті. Крім того, жінка володіла комплексом Perla та салоном краси Femme fatale", - йдеться у повідомленні видання FOS.

 

Фірма "Sea trade" три роки тому купила знаменитий в регіоні готель "Мімоза" в центрі Тівату і в цьому місці закінчила будувати новий готельний комплекс. Лашманова також була власником елітного комплексу "Перла" в Porto Montenegru в Тіваті.

 

Крім того, вола володіла салоном краси "Фатальна", який розташований в престижному апарт-готелі "Tre Canne" в Будві.

 

Мотив убивства наразі не відомий, однак джерело FOS зазначає, що не виключена версія вбивства під час пограбування помешкання.

 

Прокуратура почала розслідування справи.

 

Пані Лашманова вже кілька років живе в Чорногорії. Вона приїхала в Чорногорію кілька років тому, мала російський паспорт і спочатку працювала офіціанткою. Деякі ЗМІ вказують на те, що, за неофіційною інформацією, за активами Лашманової стоїть російський бізнесмен Валерій Задорін, який є власником російської компанії "Арома".