Молодший сержант Володимир Буліченко, що сам виховував двох дочок, загинув від кулі снайпера

12:35, 20.07.2017
Молодший сержант Володимир Буліченко, що сам виховував двох дочок, загинув від кулі снайпера

Володимир Буліченко буде похований на рідній Олешківщині (із соцмереж)

Молодший сержант Володимир Буліченко із Херсонщини, що сам виховував двох дочок, загинув від кулі снайпера, вірогідно, неподалік Ясинуватої біля Донецька.

Про смерть військового повідомила керівник Центру допомоги учасникам АТО при Херсонській облдержадміністрації Наталія Возаловська.

"Біль переповнює. ..Знову горе на Херсонщині. 18 липня у війні з російським окупантом загинув боєць 57 бригади молодший сержант Буліченко Володимир Володимирович з села Раденськ Олешківського району", - написала вона.

За даними Штабу АТО 18 липня один військовослужбовець загинув поблизу села Невельського Ясинуватського району на Донеччині.

Володимир Буліченко був старшим водієм 1-ої мотопіхотної роти військової частини А4279.Він отримав смертельне поранення під час обстрілу опорного пункту, побратими змогли евакуювати його з-під обстрілу.

На жаль, у кареті швидкої допомоги він помер від значної крововтрати.Володимир Буліченко - вдівець. Він сам виховував двох дочок, які майже досягли повноліття - дівчата 1999 року народження.

Проживав він в селі Раденськ Олешківського району на Херсонщині.

Вдома у нього залишилася мати, яка так і не дочекалася сина з війни.

Наразі рідні та Олешківська РДА організовують похорони військового. Орієнтовно, вони відбудуться в п’ятницю, 21 липня. Траурні заходи планують розпочати о 10:00, повідомляють у коментарях до посту Наталії Возаловської у Facebook.