Кличко оцінив у 350 млн євро добудову Подільсько-Воскресенського мосту

16:39, 15.04.2017
Кличко оцінив у 350 млн євро добудову Подільсько-Воскресенського мосту

Подільсько-Воскресенський міст будується з 1993 року.

Міський голова Києва Віталій Кличко оцінює у 350 мільйонів євро вартість добудови Подільсько-Воскресенського мосту в столиці.

 

Про це Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ» в суботу.

 

Мер столиці нагадав, що міністр транспортної інфраструктури Німеччини Олександр Добриндт  під час візиту до Київа оглянув міст і передав результати експертної оцінки, яку зробила німецька сторона.

 

За словами Кличка, результати дослідження показали, що Подільсько-Воскресенський міст знаходиться у доброму стані, а приблизна вартість завершення робіт складає 350 мільйонів євро.

 

Протягом наступних декількох місяців за сприяння німецької сторони відбудуться зустрічі з потенційними інвесторами.

 

«Ми будемо робити все, щоб залучити гроші для добудови мосту. Якщо зараз ми не будемо інвестувати, сума може збільшитися. Тому ми залучатимемо гроші інвесторів, щоб за моєї каденції запустити міст», - наголосив мер Києва.

 

Віталій Кличко підкреслив, що співпраця з Німеччиною не обмежується лише проектом завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

 

«Нам є чому вчитися. Розуміючи, що інфраструктура Німеччини дуже розвинута, ми запрошуємо їхніх фахівців, які виступають консультантами. Наприклад, з SAP ми втілили «Відкритий бюджет». Напрямків співпраці дуже багато. Я впевнений, що ми будемо і надалі використовувати зв’язки і отримувати підтримку в майбутньому», - зазначив міський голова.

 

Нагадаємо, Подільський мостовий перехід будується в Києвічерез річку Дніпро з 1993 року. Міст має з'єднати Поділ з лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив. Дата відкриття мосту багато разів відкладалася.