У Львові почалися зйомки історичного бойовика про Данила Галицького

15:30, 12.03.2017
У Львові почалися зйомки першого історичного бойовика про короля Данила Галицького під назвою "Король Данило". За роботу взявся львівський режисер Тарас Химич.
 
Локації, де зніматимуть, відповідатимуть місцям історичних подій. Імен акторів постановник наразі не оприлюднює, але наголошує: обрали тих, хто несе у собі дух цієї землі. Окрім того, обіцяють масові бої і максимальне наближення до реалій доби.
 
"Це позитивна історія. Це та територія де я живу і це історія, яка сталася давно, але на цій землі. Воно безпосередньо стосується всіх нас", – заявив режисер.
 
У стрічці буде показано не лише постать князя, а й потужну імперію – Київську Русь.
 
"Ми вибрали декілька локацій і на одній із них ми навіть хочемо побудувати таке тогочасне містечко, хочемо створити середовище. Тобто є одна локація на Прикарпатті, це буде для побудови міста. Але ми хочемо також знімати і на центральній Україні, і на Поділлі, тому що це ж держава була велика, вона не обмежувалася тільки Галичиною чи Волинню, це фактично Київська Русь", ― пояснив режисер.
 
Прем'єру "Короля Данила" її творці обіцяють на 2018 рік.
 

Львівський режисер Тарас Химич раніше знімав документальні фільми, історичні хроніки, а недавно представив свій перший художній фільм "Жива", знятий на основі реальних подій, про реальні долі упівців.