Священик Олександр Клименко із шоу Голос Країни вважає героїв Небесної Сотні безумцями та кепкує над 1+1 (фото)

09:31, 17.02.2017
Священик Олександр Клименко із шоу Голос Країни вважає героїв Небесної Сотні безумцями та кепкує над 1+1 (фото)

Олександр Клименко на шоу "Голос Країни" (скріншот відео)

Протоієрей Олександр Клименко, чий виступ на шоу каналу 1+1 "Голос Країни 7" так розчулив глядачів і суддів, у Фейсбуці недноразово кепкував над сюжетами каналу, називав майданівців безумцями, інформував своїх читачів про нові твори Охлобистіна, захоплювався російськими православними пропагандистами та ображав віруючих інших конфесій.

У четвертому випуску шоу "Голос Країни 7" на каналі 1+1 було показано виступ Олександра Клименка, чиє виконання пісні Миколи Мозгового "Материнська любов", судді визнали надзвичайно успішним, на YouTube-каналі 1+1 вона лідирує за переглядами серед конкурсантів 12 лютого.

Протоієрею Олександру Клименку 33 роки. Він закінчив Київську духовну академію і семінарію, в священний сан був висвячений в 2007 році Митрополитом  Володимиром. Зараз він даний час служить в Софронієвського храмі м Березань і Свято-Троїцькому храмі с. Надра Баришівського району Київської області. Олександр Клименко дружений, має трьох дітей, його родина очікує на четверту дитину.

Сторінка у соцмережі Фейсбук Олександра Клименка відкрита та доступна для перегляду. Окрім зрозумілих для його сану церковних настанов, простих життєвих записів, особливо зворушливим з яких є прохання тихенько помолитися за здоров'я його дружини, що народжувала дитину, привертають увагу інші: образи учасників Революції Гідності після того, як у Києві пролилася кров, фото Алли Мазур, яка закликає не повертатися вреальність, реклама фільма священика-відступника та знаного українофоба  Івана Охлобистіна.

Представники загальнонаціонального каналу, що зараз активно просуває Олександра Клименка, не звернули на ці факти уваги.

4 лютого 2014 року протоієрей Клименко показав своє ставлення до жертовності на Майдані Незалежності у Києві.Так виглядає його ставлення до каналу 1+1 та Алли Мазур:Випуски програми ТСН Клименко вважає непрофесійними, а журналістів - пліткарями. 
З Хресного ходу прихожан Української православної церкви Київського патріархату новоявлений артист теж покепкував.У той же час новий фільм Охлобистіна не викликає неприязні. Варто зазначити, що про фільм Охлобистіна священник розповідає в один із найстрашніших днів в історії незалежної України - 18 лютого.


Анексію Криму протоієрей Клименко засуджує, а усіх тих, хто підтримує цей злочин він попросив видалитися із друзів у соцмережі.

Наразі незрозуміло, чи продюсери каналу 1+1 переглядали сторінку священика до того, як він потрапив на "сліпі прослуховування".