У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

27.12.2016
У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

Максим Тимчій придумав, як побороти суржик.

Цікава новина для тих, хто хоче навчитися говорити українською без суржика. Таким людям допоможе безкоштовний мобільний додаток, створений програмістом із Черкас Максимом Тимчієм.
 
З допомогою цієї програми усім охочим буде цікаво, легко і швидко виключити зі своєї мови суржик.
 
«Ми вже презентували лінгвістико-культурологічний мобільний додаток «Р.І.Д». А метою нашого проекту є популяризація української культури та слова», — розповідає «Україні молодій» Максим Тимчій, засновник цього унікального проекту.
 
За його словами, щодня кожен користувач отримує змогу збагатити свій словниковий запас трьома колоритними словами, здобути за це ігрову валюту — «пісок часу» та обміняти її на історії «Книги Роду». 
«Також мобільний додаток — це не лише можливість дізнатися щось нове, а й спосіб випробувати себе, змагаючись з іншими учасниками, адже рівень просування кожного з користувачів залежатиме від його рівня активності й бажання розвиватися», — пояснює Максим Тимчій. 
 
Проект, наголошує він, цілковито волонтерський. І нині команда тих, хто постійно працює над мобільною новинкою, нараховує близько 10 людей. 
 
«Проте ми завжди відкриті новим знайомствам та ініціативності», — зізнається автор мобільного додатку, який «вбиває» суржик.
 
 
І підсумовує: мобільний додаток доступний користувачам двох операційних систем Android та iOS, він є у вільному доступі. Дізнатися більше можна на сайті www.rid.ck.ua.