Португалія вперше стала чемпіоном Європи з футболу

00:55, 11.07.2016

Едер став новим героєм збірної Португалії.

Португалія вперше в історії виграла Чемпіонат Європи з футболу і в запеклій боротьбі виборола титул найсильнішої збірної контитенту у збірної Франції з рахунком 1:0.

Сталося це на стадіоні «Стад де Франс» у Сен-Дені, де господарі турніру, попри більшіть прогнозів поступилися португальцям.

І це при тому, що у першому таймі збірна Португалії залишилася без свого лідера, одного з найкращих футболістів світу Кріштіану Рональду, який вимушено пішов з поля через травму.

Вирішальний гол для португальців забив у додатковий час на 109-й хвилині Едер, який вийшов на заміну на поле на 79-й хвилині замість Ренато Санчеса.

Відтак, збірна Франції, яка двічі вигравала європейський турнір у 1986 і 2000 роках, не змогла зробити цього втретє. Натомість Португалія стала переможцем Євро-2016.