Розвідник Юрій Назарук загинув у бою з окупантами

13:47, 06.06.2022
Розвідник Юрій Назарук загинув у бою з окупантами

Майор Юрій Назарук мав беззаперечний авторитет та повагу серед бойових побратимів. (Фото ГУР Міноборони України)

Захисник України, співробітник ГУР Міноборони України майор Юрій Назарук загинув у бою з російськими окупантами.

 

Він був наставником багатьох воїнів-спецпризначенців, мав беззаперечний авторитет серед бойових побратимів.

 

Як інформує Україна молода, прізвище полеглого військового розвідника оприлюднило ГУР Міноборони в соцмережах.

 

Зазначається, що з перших днів повномасштабного вторгнення окупаційних військ на територію України, майор Юрій Назарук брав участь у звільненні від російської нечисті Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання в Запорізькій області, на Миколаївщині, Луганщині та Донеччині.

 

Також відважний розвідник був одним із героїчних захисників Маріуполя.

 

На особистому рахунку героя кілька спалених одиниць ворожої техніки та десятки знищених окупантів.

 

«Морально та фізично сильний, він завжди вмів блискавично ухвалювати сміливі рішення, які зберегли сотні життів захисників України. Мав беззаперечний авторитет та повагу серед бойових побратимів», - повідомляють у ГУР Міноборони.

 

За особисту мужність в боротьбі російською ордою майора Юрія Назарука було нагороджено орденом “За мужність” III ступеня, орденом “Богдана Хмельницького” III ступеня, відзнакою “Захиснику України”, медалями “Операція Об‘єднаних Сил”, “За звитягу та вірність”, почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу “За досягнення у військовій службі” II ступеня, відзнаками Міністерства оборони України “За військову доблесть” та “Знак пошани”, нагрудним знаком “Сухопутні Війська України”.

 

Співробітники воєнної розвідки України висловлюють співчуття родині незламного героя та завжди пам‘ятатимуть свого бойового побратима і наставника багатьох воїнів-спецпризначенців, який віддав своє життя за Україну.

 

Як повідомляла «УМ», начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проінспектував роботу військових розвідників у Сєвєродонецьку.