Медведєв назвав українських політиків «невігласами і слабкими людьми»

11:47, 11.10.2021
Медведєв назвав українських політиків «невігласами і слабкими людьми»

Карлик номер два, як називають Медведєва українці, незадоволений ні Україною, ні її політиками.

Заступник голови РНБО Росії, колишній президент та експрем’єр РФ Дмитро Медведєв присвятив колонку Україні та українській владі, заявивши, що переговори з нею «не мають сенсу», а самі українські політики «слабкі, несамостійні невігласи».

 

Як інформує УМ, колонка російського політика під назвою «Чому безглузді контакти з нинішнім українським керівництвом» опублікована 11 жовтня у виданні «Коммерсантъ».

 

Медведєв порівняв українських керівників, насамперед перших осіб держави, з «людьми, які не мають жодної стійкої самоідентифікації», та назвав їх «нещасними людьми».

 

Зокрема Медведєв розкритикував президента України Володимира Зеленського — людину «з певним етнічним корінням, яка все життя говорила російською та працювала в Росії», а ставши президентом, «повністю змінив політичну і моральну орієнтацію».

 

«Почав ревно служити найбільш оскаженілим націоналістичним силам України (які, треба зізнатися, там завжди були, але становили 5—7% активного населення)... Він повинен нескінченно маневрувати між різними силами: радикальними націоналістами («нациками», як їх заведено там називати), мусульманською частиною населення, насамперед татарами, помірними аполітичними українцями і росіянами, представниками інших етносів, — щоб йому не зламали шию», — пише Медведєв.

 

На його думку, саме тому і з’являються «ублюдкові документи типу «закону» про корінні народи України» та організовуються «дебільні «Кримські платформи», створені для обдурення населення країни і підкачки своїх мʼязів перед виборами».

 

Водночас Медведєв зазначив, що українські керівники нинішньої генерації — «люди абсолютно несамостійні», оскільки, на його думку, країна перебуває у залежності від США та ЄС, які здійснюють «грошові вливання в економіку», та під «прямим керівництвом українських спецслужб (з боку їхніх американських патронів)».

 

Експрезидент РФ також запевнив, що «СРСР були потрібні добрі відносини з країнами соціалістичного табору», натомість США від України потрібно лише «протистояння з Росією, тотальне стримування нашої країни і створення «Анти-Росії».

 

Також Медведєв вважає, що членство України в НАТО і Євросоюзі «ефемерне», бо «Україна не має жодної цінності на лінії прямого протистояння західних сил (зокрема потенційно військового) з нашою країною».

 

«Дурнів боротися за Україну немає. А нам з васалами справу мати безглуздо. Справи потрібно вести з сюзереном», — додав він.

 

Окрім цього, Медведєв заявив, що на чолі України стоять «слабкі люди, які прагнуть тільки до того, щоб набити свої кишені, невігласи без почуття обов’язку».

 

«Вони постійно змінюють позицію на догоду своїм заокеанським господарям і політичній конʼюнктурі. Доморощені талейрани. Нам і нашим партнерам безперервно брешуть і відходять від ухвалених рішень. І річ не в конкретному прізвищі того чи іншого керівника. Це позиція всіх українських учасників переговорів, їхня лінія поведінки, modus operandi», — заявив російський політик.

 

У зв’язку з цим Медведєв вважає, що Росія поки не має проводити переговори з Україною, а потрібно «дочекатися появи в Україні притомного керівництва, яке націлене не на тотальну конфронтацію з Росією на межі війни, а на вибудовування рівноправних і взаємовигідних відносин з Росією. Росія вміє чекати. Ми люди терплячі», — резюмував він.

 

Нагадаємо, що в липні президент Росії Володимир Путін написав статтю, присвячену «історичній єдності росіян та українців». У ній він продовжує свої наративи про «зовнішнє управління Україною» та «громадянську війну на Донбасі».

 

Зеленський 20 квітня у відеозверненні запропонував Путіну провести зустріч на Донбасі, де триває війна.

 

22 квітня Путін заявив, що якщо Зеленський хоче обговорювати питання Донбасу, то йому потрібно напряму спілкуватися з ватажками бойовиків «ЛДНР». Але «якщо йдеться про розвиток двосторонніх відносин», то запропонував зустрітися в Москві «в будь-який зручний час».

 

У вересні у Кремлі заявили, що зустріч президентів Росії та України може не відбутися, якщо українська сторона планує порушувати на переговорах питання про повернення Криму.

 

У жовтні у Кремлі заявили, що процес формування порядку денного можливої майбутньої зустрічі президентів Росії та України триває, але сам порядок ще не сформовано. За даними ЗМІ, російська сторона нібито передала до Києва 12 пунктів, як підсумковий документ для можливої зустрічі.