Росіяни в ТКГ відмовились від запропонованого Україною шоколаду - Резніков

13:05, 21.09.2020
Росіяни в ТКГ відмовились від запропонованого Україною шоколаду - Резніков

Тристороння контактна група – це уповноважена група представників України , ОБСЄ та Росії

Під час зустрічі учасників переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську українська делегація пригощали присутніх шоколадом. Втім російська сторона від таких гостинців чомусь відмовилася.

 

Віце-прем'єр та заступник голови української делегації у ТКГ Олексій Резніков в ефрі одного з телеканалів розповів про курйозний випадок під час перемовин.

 

За словами Резнікова, українці в ТКГ застосовали певну тактику. Зокрема, учасники переговорів привезли на зустріч шоколад і пригощали всіх присутніх. Проте росіяни відмовилися брати гостинці з рук українців.

 

"Чомусь вони переживають. Адже шоколад куплений в Німеччині в магазині", - зазначив Рєзніков.

 

Віце-прем'єр також додав, що українські представники намагаються не комунікувати з росіянами без присутності французьких і німецьких колег.

 

Тристороння контактна група – це уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії, яка шукає способи дипломатичного вирішення війни на сході України. Результат роботи ТКГ – мінські угоди.

 

Перший президент України Леонід Кравчук зараз очолює делегацію України в ТКГ з кінця липня 2020 року. На цій посаді Кравчук замінив Леоніда Кучму.