Депутат Одеської облради Олег Бабенко заперечує хабар на $500 тисяч

11:42, 13.01.2018
Депутат Одеської облради Олег Бабенко заперечує хабар на $500 тисяч

Олег Бабенко не повідомив свого місця перебування. (Фото з ФБ-сторінки Олега Бабенка)

Депутат Одеської облради Олег Бабенко заявив, що повідомлення про те, що він пропонував хабар в розмірі 500 тис. доларів представникам НАБУ є "вигадкою і провокацією".

 

Свою заяву Бабенко розмістив на сторінці у Facebook.

 

"Інформація про причетність до хабара ніщо інше, як мильна бульбашка, яка не має під собою реальних підстав", - заявив депутат.

 

Бабенко також відкинув усі звинувачення і зажадав від НАБУ "або оприлюднити будь-які докази проти мене, або вибачитися".

 

При цьому, депутат облради додав: "Також не відповідає дійсності інформація про те, що мені повідомили про підозру. Про все, що відбувається я дізнався зі ЗМІ. "Підозру" мені ніхто не вручав".

 

За його словами, найближчим часом він "повернеться до Києва і сам прийде до НАБУ". При цьому, Бабенко так і не повідомив де саме він перебуває і чи не переховується від слідства.

 

"Якщо у них будуть до мене запитання, я відповім на кожне з них", - додав він і заявив, що готовий відстояти свою правоту "у чесних і прозорих судових процесах".

 

Раніше начальник Департамента з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявляв, що правоохоронці розшукують депутата Одеської облради, якому оголошено підозру за пропозицію хабара детективу НАБУ у сумі $500 тисяч.

 

За даними ГПУ, депутат переховується від органів досудового розслідування, які встановлюють його місцезнаходження.

 

Тоді як НАБУ поінформувало, що чинному депутату Одеської облради та його ймовірному спільнику оголосили підозру за пропозицію дати хабар в розмірі $500 тисяч співробітнику бюро.

 

За даними НАБУ, хабар пропонувався в обмін за зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі із заволодіння коштів бюджету Одеси.

 

Йдеться про гроші, отримані від продажу мерії Одеси будівлі за завищеними цінами. На думку детективів, бенефіціаром товариства є підозрюваний депутат Одеської облради.