Порошенко на колінах вразив президента Польщі

17:41, 09.07.2016
Порошенко на колінах вразив президента Польщі

Президент Польщі Анджей Дуда під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком відзначив крок української делегації, яка вперше відвідала пам’ятник жертвам Волинької трагедії, розташований у Варшаві.

 

Про це йдеться у твітер-повідомленнях посла України в Польщі Андрія Дещиці, опублікованих після завершення двосторонньої зустрічі.

 

Цитуючи Анджея Дуду, посол Дещиця зазначив, що той «високо оцінив» крок українського колеги.

 

«Польський президент «високо оцінив» вчорашній жест Порошенка, який віддав шану жертвам Волинської різанини», - написав посол польською, позначивши у повідомленні Кшиштофа Щерського, керівника зовнішньополітичного блоку канцелярії Анджея Дуди.

 

 

Пан Дещиця також посилається на цитату пана Щерського, яку опублікувало видання Rzeczpospolita.

 

«Це справді був крок, важливий крок на шляху примирення щодо цих трагічних подій (Волинської трагедії 20 сторіччя – Ред.)», - заявив Кшиштоф Щерський.

 

Нагадаємо, що Петро Порошенко у п’ятницю поклав квіти до пам'ятника жертвам Волинської трагедії і запалив поминальну лампадку, ставши на коліна перед меморіалом.

 

Досі жоден з українських високопосадовців, що перебував з візитом у Варшаві, не відвідував Волинський сквер, де розташований пам’ятник.